قیمت گذاری تین کلاینت ها

باتوجه به رشد تکنولوژی، پیچیدگی سیستم‌های کامپیوتری، انواع دستگاه های پیشرفته و گسترش روز افزون انواع سازمان های اداری، کامپیوترهای رومیزی از کاربرد ویژه ای برخوردار هستند، به طوری که نبودن یک سیستم کامپیوتری در یک سازمان مشکلات فراوانی را به وجود می اورد.
لذا با امدن کامپیوترها در عرصه زندگی بشر نه تنها بسیاری از مشکلات را برطرف کرد، بلکه بیشترین راحتی ممکن را به وجود آورد.
همانطور که میدانید کامپیوتر هایی که امروزه استفاده می شوند بیشتر با ابعاد بزرگ هستند و یک سری مشکلات از قبیل حجیم بودن، سنگین بودن، مشکلات حمل و نقل و … را دارند.
ولی کامپیوتر های جدیدی که به تازگی وارد بازار شده اند Thin Client یا مینی کامپیوتر ها هستند.

 

برای مشاهده لیست کامل دستگاه ها بهمراه قیمت از فروشگاه انواع برندهای مینی کامپیوتر رها دیدن فرمایید.

فروشگاه تین کلاینت

 

قیمت تین کلاینت

 

با آمدن کامپیوتر های کوچک مشکلاتی که چند نمونه از آن ها را بیان کردیم دیگر وجود نداردوکامپیوتر های کوچک به شدت کار را راحت کردند.(به سادگی حمل میشوند,از سرعت بالایی برخوردار هستند,نیاز به فضای زیادی ندارندو…)
کامپیوتر های کوچکی که استفاده میشود در انواع و اقسام مختلف در بازار وجود دارد.

تین کلاینت ها و یا کامپیوتر های کوچک معمولی از نطر قیمت با کامپیوتر های رومیزی زیاد تفاوتی ندارند.با توجه به انواع مختلفی که در بازار است ,قیمت هم متفاوت است.
باتوجه به سرعت بالا وکارایی بهتر قظیمت تین کلاینت ها معمولا از رنج ۶۰۰٫۰۰۰ تومان شروع میشود وتا حدود ۲۵۰۰٫۰۰۰ تومان ادامه دارد.البته این قیمت ها تقریبی هستند ورنج قیمت روزانه در حال تغییر است. بعضی ها به شدت گران هستند و عملکردی فرا تر از یک تین کلاینت معمولی دارند اما باتوجه به مزایایی که دارند,بسیار مناسب سازمان ها هستند.
در بعضی از ان ها به دلیل مارک خوبی که دارند قیمت آن ها هم کمی بالا تر است ولی کارایی ان هیچ تفاوتی با بقیه مارک ها ندارد.ینی درصدقابل توجهی از قیمت تین کلاینت به مارک آن اختصاص دارد.
لذا در لحظه خرید در اتنخاب مارک آن زیاد حساسیت نشان ندهید.